Motocykle
ZONTES

To najbardziej zaawansowany technologicznie projekt realizowany przez fabrykę Guangdong Tayo Motorcycle Technology.

Firma została założona w 2003 roku z kapitałem przekraczającym 400 MLN USD.

0 M2 POWIERZCHNIA FABRYKI
0 PRACOWNIKÓW
0 W DZIALE ROZWOJU PRODUKTU

Fabryka marzeń

Tayo Motorcycles stawia na rozwój autorskich technologii.

0 PATENTÓW DOTYCZĄCYCH DESIGNU

0 PATENTÓW MODELI UŻYTKOWYCH

0 INNOWACYJNYCH PATENTÓW

Wspieranie
talentów

Przez ponad dekadę Tayo stawia na zatrudnianie młodych, utalentowanych pracowników z najlepszych szkół regionu. Trening i personalny rozwój to ważne elementy calej organizacji. W Tayo cenimy innowatorów, na każdym szczeblu.

Ekspansja

To cel strategiczny Zontes w skali globalnej. Determinuje on stałe poszerzanie portfolio modelowego oraz obecność na nowych rynkach. Także w Polsce.

Przy tym Zontes chce wytyczać nowe trendy, zarówno inżynieryjne, jak i designerskie.

Rozwój
strategiczny

Strategiczne działania firmy opierają się na szukaniu rewolucyjnych rozwiązań w nowych technologiach, materiałach, procesach produkcyjnych i kontroli produkcji, oszczędności energii oraz systemach bezpieczeństwa.

Nowe, bardziej efektywne metody działania to jeden z głównych celów spółki.

Produkcja ZONTES

Co wyróżnia TAYO wśród wielu innych producentów motocykli na świecie to fakt, ze fabryka ta posiada w pełni zautomatyzowany dział produkcji podzespołów aluminiowych, odlewnię aluminium opartą na produkcji komponentów w technologii odlewów wysokociśnieniowych, w pełni zautomatyzowaną linie robotów spawalniczych, ponad 100 maszyn CNC zajmujących się obróbką detali aluminiowych.

W tym wiele zaawansowanych maszyn 5 osiowych pozwalających uzyskać najwyższą precyzję obróbki, zautomatyzowany proces produkcji siedzeń motocyklowych i innych komponentów wykonanych z materiałów typu ABS. Dodatkowo lakiernię spełniającą najwyższe światowe normy ochrony środowiska i wiele innych działów produkcyjnych wspieranych całościowo lub częściowo przez robotykę.
Do tego w pełni zautomatyzowany magazyn części zamiennych i wyspecjalizowany dział kontroli jakości.